SKŁAD KOMISJI TURYSTYKI ŻEGLARSKIEJ

 

 
Przewodniczący Wojciech Skóra Dąbrowa Górnicza Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  
Wiceprzewodniczący Paweł Czudowski Gniezno Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  
Sekretarz Barbara Kalinowska
Warszawa Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  
Członek Maciej Grzemski Olsztyn Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  
Członek Józef Kwaśniewicz
Olsztyn Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  
Członek Józef Ostrowicz
Poznań  
Członek Mariusz Sulewski Bydgoszcz

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

Członkowie władz PTTK sprawujący opiekę nad Komisją

Członek ZG PTTK

Jacek Czober Pszczyna

692 005 673

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 
Członek Głównej Komisji Rewizyjnej PTTK

Henryk Motyka

Pszczyna Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.