Koleżanki i Koledzy,

  W dniach 3-4 grudnia 2022 r. odbył się XX Walny Zjazd Polskiego Towarzystwa Turystyczno – Krajoznawczego. Zgodnie z obowiązującym Statutem PTTK i Ordynacją Wyborczą Komisja Turystyki Żeglarskiej ZG PTTK postanowiła zwołać Krajową Konferencję Turystyki Żeglarskiej na dzień 25 marca 2023 roku. Konferencja odbędzie się w siedzibie Centrum Turystyki Wodnej PTTK w Warszawie - Stare Bielany, ul. Kasprowicza 40. Początek obrad godz.11.00.

Zgłoszenie delegata na KKTŻ (druk w załączeniu), poświadczone przez Oddział Żeglarski lub klub żeglarski i macierzysty Oddział PTTK, należy przesłać pisemnie lub elektronicznie, do dnia 10 marca 2023 r. na adres:

   Polskie Towarzystwo Turystyczno – Krajoznawcze Zarząd Główny

   Komisja Turystyki Żeglarskiej, ul. Senatorska 11, 00-075 Warszawa,

   lub: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., w tytule – Krajowa Konferencja Turystyki Żeglarskiej. 

  Przypominamy o konieczności zabrania na KKTŻ papierowej, podpisanej i ostemplowanej wersji zgłoszenia delegata na Konferencję oraz legitymacji członkowskiej PTTK z opłaconą składką za 2023 r. Tylko oba dokumenty włącznie uprawniają do udziału w Konferencji jako delegat oddziału, klubu.

Delegaci powinni zgłosić się w dniu 25 marca 2025 r. w siedzibie CTW PTTK, najpóźniej do godz. 10.30.

Dokumenty KKTŻ do pobrania:

 

Z żeglarskim pozdrowieniem

Przewodniczący KTŻ ZG PTTK

Wojciech Skóra