Koleżanki i Koledzy,

W dniach 14 – 15 września 2013 r. odbył się XVIII Walny Zjazd Polskiego Towarzystwa Turystyczno – Krajoznawczego. Nowo wybrany Zarząd Główny zobowiązał wszystkie Komisje ZG do przeprowadzenia wyborów nowych składów komisji na XVIII kadencję władz PTTK.

W związku z tym Komisja Turystyki Żeglarskiej ZG PTTK postanowiła zwołać Krajową Konferencję Turystyki Żeglarskiej  na dzień 22 lutego 2014 roku.

Narada  odbędzie się w siedzibie ZG PTTK w Warszawie ul. Senatorska 11 (sala konferencyjna I p.)  Początek godz.11.30

Komisja Turystyki Żeglarskiej ZG PTTK zwraca się więc z prośbą o dokonanie wyboru delegata z Waszego Koła/ Klubu/Oddziału  na Krajową Konferencję Turystyki Żeglarskiej  PTTK zgodnie z załączonym Regulaminem Konferencji oraz według przyjętego rozdzielnika mandatów i zatwierdzonego przez Zarząd Główny PTTK na posiedzeniu 14 grudnia 2013 r.

Waszemu Klubowi/Oddziałowi przysługuje 1 mandat.

Zgłoszenie delegata na KKTŻ (druk w załączeniu) powinno być poświadczone w klubie i macierzystym Oddziale PTTK, a przysłane do dnia 20 stycznia 2014 r. na adres:

Polskie Towarzystwo Turystyczno – Krajoznawcze
Zarząd Główny

Komisja Turystyki Żeglarskiej

ul. Senatorska 11

00-075 Warszawa

Przypominamy o konieczności zabrania na KKTŻ legitymacji członkowskiej PTTK z aktualnie opłaconą składką. Delegaci powinni zgłosić się w dniu 22 lutego 2014 r. najpóźniej do godz. 11:00.

Jednocześnie przesyłamy w załączeniu ANKIETĘ KLUBU ŻEGLARSKIEGO w celu aktualizacji danych.

Z żeglarskim pozdrowieniem

Przewodniczący  KTŻ ZG PTTK