Drukuj
Kategoria:
Odsłony: 5706

Lista Instruktorów Turystyki  Żeglarskiej PTTK

Tylko osoby wymienione w zestawieniu mogą pełnić funkcje

żeglarskiej kadry programowej PTTK

zgodnie z posiadanymi uprawnieniami żeglarskimi

WZÓR LEGITYMACJI

 

nazwisko imię/imiona numer certyfikatu
Łagiewski Wiesław 2
Skóra Wojciech 3
Mulka Leszek 4
Jodełka Andrzej 5
Czudowski Paweł 6
Grzemski Maciej 7
Grzegorzewski Ryszard 8      
Krause Agnieszka 9
Krause Rafał 10
Warszycki Tadeusz 11
Pilchowski Zygmunt 12
Zwolski Robert 13
Miśkiewicz Wiesław 14
Laskus Jerzy 15
Kasprzak Stanisław 16
Laskowski Krzysztof 17
Brodowicz Andrzej 18
Szymała Norbert 19
Bolesta Waldemar 20
Szymała Artur 21
Szymała Lucyna 22
Wójcik Jerzy 23
Brzeziński Wojciech 24
Rosenkiewicz Jan 25
Jaźwiński Bogdan 26
Ryszkowski Ryszard 27
Ostrowicz Józef 28
Kolendowicz Zenon 29
Kucharski Krzysztof 30
Tomasik Rafał 31
Tomasik Jacek 32
Tomasik Bogusław 33
Herjan Jacek 34
Tomanek Edward 35
Tyczkowski Jacek 36
Tomica Tomasz 37
Ocetkiewicz Wiesław 38
Wierzgoń Marian 39
Lewandowski Piotr 40
Gałka Mirosław 41
Lenartowicz Ekspedyt 42
Płucienniczak Jan 43
Płucienniczak Tomasz 44
Siek Jan 45
Żak Tadeusz 46
Cygan Jerzy 47
Belowski Zbigniew 48
Karaś Janusz 49
Witkowski Karol 50
Morawski Wiesław 51
Wieczorek Wiesław 52
Wełnicki Sylwester 53
Ponikiewicz Artur 54
Grabarczyk Jerzy 55
Bolesta Mirosław 56
Janukowicz Henryk 57
Kędziora Jerzy 58
Giełżyński Zbigniew 59
Babiński Zbigniew 60
Simiński - Stanny Tomasz 61
Guzy Henryk 62
Skura Grzegorz 63
Szczepanik Paweł 64
Witczak Ryszard 65
Grabowski Janusz 66
Kozanowski Edward 67
Taraszkiewicz Antoni 68
Huss Żaneta 69
Wróblewski Ryszard 70
Szukiel Tadeusz 71
Boczkowski Lech 72
Weber Andrzej 73
Motyka Henryk 74
Śleziak Andrzej 75
Kopeć Maciej 76
Kicman Wojciech 77
Gruchała Edmund 78
Kotecki Przemysław 79
Tarnowski Sylwester 80
Waśko Tomasz 81
Baran Anna 82
Skóra Ryszard 83
Hunczenko Aleksander 84
Barański Ziemowit 85
Woźnica Wojciech 86
Matusiewicz
Karolina 87
Greńczak
Kazimierz 88
Baniak
Józef 89
Szczepanowski
Jarosław 90
Solarski
Zygmunt 91
Tudorowski
Włodzimierz 92
Monkosa Józef Ignacy 93
Głowacki Maciej 94
Radkiewicz Andrzej 95
Górski Wojciech 96
Zemczak Grzegorz 97
Mazur Marek 98
Duda Krzysztof 99
Janikowski Tadeusz 100
Zemczak Tadeusz 101
Wysocki Wojciech Kazimierz 101a
Zembrzycki Roman 102
Michałowicz Zbigniew Jerzy 103
Świderski Piotr 104
Lewandowski Władysław 105
Grzemska Agnieszka 106
Kwaśniewicz Józef 107
Słodownik Marek 108
Chmielewski Mariusz 109
Szwejkowski Andrzej 110
Trojanowski Adam 111
Radkiewicz Andrzej 112
Walczak Monika 113
Walczak Janusz 114
Klimosz Marcin 115
Kasztura Krzysztof 116
Kędzior Wiesław 117
Müller Rafał 118
Woldański Robert 119
Grodecki Robert 120